Reality šou Farma priniesla nemalý úspech aj kráske Lucii Mokráňovej, ktorá si na Instagrame vybudovala slušnú základňu sledovateľov. Blondínka ľudí inšpiruje najmä zdravým životným štýlom a pravidelným cvičením. Avšak po tom, ako sa stala maminou, prilákala si na svoj účet i dámy s rovnakými rodičovskými povinnosťami.

Jedna z najznámejších exfarmárok sa od konca mája minulého roku hrdí statusom mama. Odvtedy sa s fanúšikmi delí o všetky svoje radosti i starosti, aké prináša život s malým bábätkom. Doposiaľ to však malo jeden háčik – Luckini priaznivci tvár jej dcérky na Instagrame nevídali, nakoľko sa blondínka rozhodla, že ju ukazovať nebude.

Takmer rok po Talinom príchode na svet aktívna mamička zrejme usúdila, že je čas, aby jej poklad konečne uzrela aj verejnosť. ,,10 mesiacov spolu. Niekedy si prajem spomaliť čas… Ani vo sne som si nepredstavovala, že budem tak moc MILOVAŤ. Moja Talinka. Poškrábaný noštek a ličko, ale najviac šťastnaaaaaaa…,“ Mokráňová napísala k vysmiatej snímke svojej rozkošnej bábiky, ktorou určite príjemne prekvapila všetkých priaznivcov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/luciamokranova