Lucia Mokráňová sa ako jedna z mála účastníkov Farmy stala súčasťou hneď dvoch sérií, a to 5 a 7. Následne si kráska vybudovala na Instagrame silnú fanúšikovskú základňu, ktorú zásobuje najmä príspevkami ohľadom cvičenia či mamičkovského sveta. Príťažlivá záhoráčka má však blízko aj k herectvu!

Tvár bábiky a dokonalá postavička Lucky Mokráňovej sú priam ako stvorené na televízne obrazovky. Nemožno sa tak čudovať, že sa blondínka opäť objavila na pľaci medzi ostrieľanými hercami.

Verní diváci fenoménu Oteckovia si možno spomínajú, že pred viac ako dvomi rokmi sa známa exfarmárka predstavila v epizódnej postave se*y návštevníčky Zuzinho a Adamovho fitka. Pred pár dňami si úlohu herečky v markizáckom trháku Mokráňová zopakovala, avšak tentokrát išlo o Susedov.

,,Susedov príde navštíviť aj Lucia Mokráňová  ktorá nečakane skončí v bazéne s Bobíkom… Samozrejme, Andrejka z toho nebude úplne nadšená….,“ píše sa na oficiálnom instagramovom profile úspešného seriálu. Mamička ročnej Talinky navyše prezradila, že si zahrá kuriérku. Diel s Luckou si môžete pozrieť v pondelok večer o 20.30 na Markíze.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/susedia.official, luciamokranova