Známa slovenská celebritná exfarmárka Lucia Mokráňová ukázala fotku z mladosti. Nebudeme vám klamať, takto ste ju ešte nemali šancu vidieť!

Lucia Mokráňová je známa najmä ako účastníčka reality šou Farma a momentálne ako jedna zo slovenských hviezd na Instagrame. Príťažlivá kráska je veľmi dobrou kamarátkou Zuzany Plačkovej a obe sa rozhodli potešiť svojich fanúšikov unikátnou fotkou z mladosti. Kým Plačková zverejnila snímku, na ktorej mala 15 rokov, Lucia pre zmenu pridala na Instagram fotku seba v hokejovm drese.

K unikátnej fotke Lucia napísala, že bola kedysi hokejovým obrancom. K snímke pridala aj vtipné hastagy. #malybuldozer #VypadalaSemJakClapcek #vzdyVyloucena #66 #hodonin #winter #womens #game #mokranka #hrajteDoTela #vyhodiliMeZBaletuTakSemSlaHratHokej

Zdroj|Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)