Lucia Mokráňová, ktorá sa preslávila reality šou Farma, patrí medzi najinšpiratívnejšie ženy na Instagrame. Cvičenie, zdravá strava, ale aj štýlové oblečenie či detský svet. To všetko možno nájsť na profile 29-ročnej mamičky, ktorá tu najnovšie odprezentovala jedinečný kočík.

Lucka už počas tehotenstva nadviazala viaceré spolupráce s firmami, predávajúcimi všetko pre našich najmenších. Jednou z nich je aj vyhľadávaný eshop s kočíkmi, ktorý ponúka celú plejádu vozov pre detičky. Blondínkina dcérka Talinka sa tak za necelý rok stihla vyvážať hneď v niekoľkých zaujímavých kúskoch.

Lucia mokranova kocik

Známa exfarmárka dostala možnosť odpromovať aj štýlový kočík, ktorý bol pôvodne navrhnutý Jeremym Scottom pre speváčku Katy Perry. Pri pohľade naňho sa určite i vám vybaví Minnie Mouse, vďaka čomu by tento extravagantnejší model červeno-bielej farby dokonale zapadol do Disneylandu.

,,Je to limitka a je ich len pár kusov. Je božský. Teším sa, že práve ja ho môžem odprezentovať na Slovensku,“ napísala k jeho fotke nadšená mamina, pričom rovnakú radosť z neho zdieľa napríklad aj playmatka a partnerka Karlosa Vémolu Lela Ceterová či kamoška Zuzany Plačkovej, ktorá tento kočík od Zuzky dostala. Ak by ste o jeho trojkombináciu mali záujem i vy, pripravte si 2 252 eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Kociky.sk, Instagram/luciamokranova, lela_cetetova_official, katyperry