Nielen celebritné mamičky sa rozhodnú deliť o snímky svojich ratolestí s priateľmi či sledovateľmi na sociálnych sieťach. Naopak, na druhej strane stoja rodičia, čo dieťatko ukážu len zriedka alebo vôbec. Známa fitnesska Lucia Mokráňová fotky dcérky obmedzuje.

Niekdajšia farmárka má na Instagrame viac ako 260 tisíc sledovateľov, s ktorými zdieľa útržky pracovného i rodinného života. Atraktívna blondína je maminou rok a pol ročnej dcérky Talinky. Tá sa na jej profile síce objavuje, no nie vždy vidieť dievčatku do tváre. Jedna z obdivovateliek Lucie sa opýtala prečo.

,,Neviem. Vôbec mi nie je prirodzené ju natáčať a pridávať. Talinku pridávam veľmi málo. Čítala som jeden rozhovor s doktorom, kde doktor vysvetľuje, ako teraz insta matky napomáhajú nevedomky pedofilom, keď točia, fotia svoje deti nonstop na internet a ešte k tomu holé,“ píše v instastories influencerka, ktorá si nebezpečie virtuálneho sveta dobre uvedomuje.

,,Dávajú pedofilom dobrovoľne svoje dieťa ani si to nikto neuvedomuje. Pedofil je chorý človek, ktorý čaká na svoju obeť aj niekoľko rokov,“ vysvetľuje podnikavá blondína, ktorá zacitovala aj kúsok slov odborníka: ,,Matka sa rozčuľuje, keď fotky stiahne alebo komentuje nejaký úchyl, ale to, že to oni pridali, to im nedochádza.“

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/luciamokranova