Lucia Mokráňová sa preslávila svojím účinkovaním v reality šou Farma, no verejnosť ju vníma aj ako úspešnú fitnesstrénerku, influencerku a najnovšie i mamu. A hoci ešte pár dní dozadu bojovala blondínka s ťažkosťami po náročnej sekcii, aktuálne vyzerá, že je už konečne fit. 

Život exfarmárky Lucie Mokráňovej obohatila 29. mája dcérka Tali, ktorá jej vraj do života vniesla to najväčšie šťastie. ,,Si to, čo mi v živote chýbalo, neviem, ako som mohla doteraz bez teba žiť,” znie mamičkine vyznanie, ktoré zavesila na Instagram v deň, kedy dievčatko oslávilo prvý mesiac.

Krátko predtým sa však Lucka fanúšikom niekoľkokrát zdôverila aj s bolestivými okamihmi, ktoré jej na tele zanechal cisársky rez. ,,Myslela som si, že som vytrénovaná, znesiem bolesť. Bolo to pre mňa dosť bolestivé, ešte teraz nemôžem nejako fungovať na sto percent, že ešte tie pohyby mám také spomalené,” uviedla dva týždne dozadu. Ako sa ale zdá, to najhoršie má už sympatická záhoračka za sebou.

Vyznávačka zdravého životného štýlu zverejnila krátke video, pri ktorom môžu všetkým oči vypadnúť. Kráska oblečená do obtiahnutých legín a športovej podprsenky totiž ukazuje, že už mesiac po pôrode je jej postava takmer úplne rovnaká ako v časoch, kedy sa jej o Talinke možno ani nesnívalo. Jednoducho WAU!

Postavu Lucie Mokráňovej mesiac po pôrode si môžete pozrieť — TU —

Lucia mokranova kocik

Zdroj/Foto: Instagram/luciamokranova, aangelsecret_makeup