Moderátorka hlavného spravodajstva Televízie JOJ vyzerá na televíznych obrazovkách ako vyrovnaná a sebavedomá žena, no v súkromí to nemá veľmi ružové. Pred pár mesiacmi jej stroskotal vážny vzťah, no ako sa zdá, s expriateľom Martinom Durasom udržiava kamarátsky vzťah aj naďalej.

Lucia Barmošová je hlavnou moderátorkou večerného spravodajstva Televízie JOJ, no okrem toho vyučuje aj na vysokej škole. Svoje súkromie si úzkostlivo stráži, a preto nie je prekvapujúce, že ju rozladilo konanie najznámejšieho bulvárneho denníka na Slovensku, ktorý ju vyčíhal priamo pred bytom a odfotil ju spolu s jej expriateľom. Sympatická blondínka preto neostala chladnou a na sociálnej sieti im zanechala jasný odkaz. “Reagujem na dnešný bulvár. S Martinom sme kamaráti, na tom trvám. Ako sa náš vzťah vyvíja a bude vyvíjať, to si necháme pre seba. Je to naše súkromie. Milí novinári, pokojne aj naďalej trávte dni a noci pred mojim domom. Chápem, hľadáte senzácie. Škoda, že neriešite podstatnejšie problémy Slovenska. A pre neprajníkov: nikdy som sa nenechala živiť chlapom, skôr to bolo naopak. Peniaze u mňa nehrajú úlohu. Mám svoj byt, svoje auto, pozemky a nepotrebujem sa nechať vydržiavať. Pekný víkend,” napísala obľúbená moderátorka na svojom Instagrame.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.