Ľubomírovi odborníci na lásku v markizáckej relácii Svadba na prvý pohľad vybrali Júliu, s ktorou mu to, žiaľ, veľmi neklapalo. Po skončení reality šou išli od seba, pričom po roku od vysielania mladík priznáva, že by predsa len spravil niečo inak. 

Atraktívny športovec stihol od rozchodu s Júliou začať i ukončiť nový vzťah s jeho ex partnerkou. ,,Priznám sa, po natáčaní mi začala chýbať moja ex. Kúpil som prvé letenky na Maltu a vycestoval za ňou. Nakoniec sme však zistili, že jediné, čo nás k sebe ťahalo, bola chémia. Vzťah nám začal po chvíli škrípať a rozišiel som sa aj s ňou,” prezradil pre Televíziu Markíza.

Slobodný Ľubomír sa aj po ďalšom sklamaní z nevydarenej lásky ešte stále drží rád expertov na vzťahy a s odstupom času priznáva, že ich mohol využiť i v minulosti. ,,Asi by som sa Júlii viac otvoril a dovolil jej spoznať ma. Bol som povrchný, no polepšil som sa. Kiežby som sa mohol prihlásiť znova. Na všetky tie zážitky nikdy nezabudnem, rovnako ako na rady odborníkov, ktoré sa snažím aj teraz aplikovať do svojho romantického života. Škoda, že som ich nevedel aplikovať pri Júlii,” ľutuje správanie voči bývalej partnerke z reality šou nezadaný mladík.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: svadba.markiza.sk | Foto: Instagram/lubo.mazura/tvmarkizaofficial