Selena Gomez. Meno, ktoré poznajú všetky národnosti aj vekové kategórie. Stačí, aby urobila jeden krok vpravo, dva vzad a zaručene o tom napíšu všetky bulvárne plátky po celom svete. Práve túto skutočnosť využila aj francúzska značka Louis Vuitton, ktorá si za svoju novú tvár zvolila mladú speváčku, inšpirujúcu predovšetkým mladšiu generáciu. 

To, že Nicolas Ghesquière niečo plánuje, bolo viac ako zrejmé. Spoločné fotenia, pózovanie pre brazílske vydanie magazínu Vogue a Selenine outfity, výlučne z dielne módneho domu Louis Vuitton, napovedali zaujímavú spoluprácu už dlhšie obdobie. Aj keď bolo jej oficiálne potvrdenie len otázkou času, kompetentní konečne prelomili mlčanie a všetko uviedli na správnu mieru. Autorka hitov ,,Hands To Myself” či ,,Come and Get It” zverejnila fotku z kampane, a tým spečatila svoj osud – teda, aspoň v módnom priemysle určite. :) Krásna speváčka a kreatívny riaditeľ prestížnej značky Louis Vuitton ešte sľubujú veľké veci a my sme zvedavé, čo táto mladá krv vymyslela. Až čas ukáže či to bola správna voľba.

Happy to finally share my first @louisvuitton campaign –thank you and love you @nicolasghesquiere 📸 @bruce_weber

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

A preview of my #lvseries5 campaign starring the stunning @selenagomez pic by @bruce_weber #louisvuitton

A post shared by 🆖 (@nicolasghesquiere) on

 

When we were in the making @selenagomez @bruce_weber @voguebrasil

A post shared by 🆖 (@nicolasghesquiere) on

 

 

Foto: Pinterest, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)