V mimoriadne úspešnej televíznej šou ,,Tvoja tvár znie povedome” nie je pravidelne núdza o jedinečné vystúpenia, kedy sa hviezdna osmička umelcov mení na populárne osobnosti svetového šoubiznisu. V uplynulom kole sa o zábavu postaral aj spevák Martin Harich, ktorý sa razom premenil na kontroverznú postavu slovenskej hudobnej scény, na rapera Rytmusa!

Úspešný spevák Martin Harich, ktorého nadanie pozitívne zhodnotil aj najväčší kat svetového šoubiznisu Simon Cowell, sa v uplynulej časti šou Tvoja tvár znie povedome predstavil ako sebavedomý raper Rytmus. Práve v jeho koži si nekládol servítku pred ústa a uhrančivým pohľadom, Louis Vuitton šatkou, zlatým krížom či hodzinami za 30 litrov odrovnal všetkých prítomných. Ktovie, čo by na to povedal Patrik. :)

Foto: Facebook | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)