Popredné módne dielne sa vždy predbiehali v tom, kto prinesie na trh zaujímavejšie kúsky. V čase celosvetovej pandémie koronavírusu sa svet luxusného priemyslu snaží dobýjať dobre známa značka Louis Vuitton, ponúkajúca skutočne nevšedný skvost.

Obyvateľstvo je už viac ako rok zasiahnuté prísnymi opatreniami, dotýkajúcimi sa okrem iného aj cestovateľských obmedzení. Väčšina aeroliniek musela znížiť počet letov na minimum, čo sa najmä bohatým výletníčkam určite nepozdáva.

nákupy luxus žena

A sú to práve drahú módu obľubujúce žienky, ktoré by mohla novinka od dizajnéra Virgila Abloha najviac osloviť. Ide o exkluzívnu kabelku v tvare lietadla, symbolizujúcu súčasnú pandemickú situáciu spojenú s nemožnosťou slobodne cestovať leteckou dopravou.

Pri jej cene si treba podržať klobúky, nakoľko pevne šitý dámsky doplnok vás môže vyjsť viac ako bežné auto! Predajná cena novej kabelky od prestížnej značky Louis Vuitton totiž dosahuje hodnotu až neuveriteľných 39-tisíc amerických dolárov, čo v prepočte predstavuje takmer 33-tisíc eur. Brali by ste?

kabelka louis vuitton lietadlo

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Philstarlife.com | Foto: Twitter/Saint, Instagram/Louisvuitton, Brandwelove, Pexels.com