Oddych LOL! Celý list Vladka: Najskôr chcel písať prezidentke, rozhodnutie zmenil!

LOL! Celý list Vladka: Najskôr chcel písať prezidentke, rozhodnutie zmenil!

Tento týždeň farmári dostali od hospodára Martina naozaj príjemné a milé úlohy. Okrem chystania veľkolepej svadby pre Lukáša a Xéniu statkári musia vypracovať aj listy, ktoré pošlú domov. Kým ostatní súťažiaci bez uvažovania oslovili svojich najbližších a rodiny, Vladislav výberom doslova šokoval.

Vladislav Nikolayev sa stal jednoznačne najmenej predvídateľným farmárom tohto ročníka, a to, či sa rozpráva o jeho taktikách, svojských rozhodnutiach alebo zábavných výrokoch. Tentokrát sa 44-ročný finančný poradca musel popasovať s listom a neuveríte, komu ho adresoval.

Adresátom vrúcnych slov humorného muža s ukrajinskými koreňmi sa stal sám generálny riaditeľ televízie Markíza Matthias Settele, avšak Henrich Koľko na kameru prezradil, že nebol prvým výberom Vladka. Ten totiž spočiatku zamýšľal spríjemniť deň prezidentke Slovenskej republiky Zuzane Čaputovej – aké okolnosti ho priviedli k zmene, zatiaľ nevedno. Čo odvážny farmár Matthiasovi napísal, si môžete prečítať nižšie.

Vladkov celý list:

Otvorený list pre generálneho riaditeľa televízie Markíza

Vážený pán Settele,
píše Vám účastník realityšou Farma 12 Vladislav Nikolayev. 

Tento týždeň sme dostali unikátnu príležitosť napísať list ľubovoľnému adresátu. Premýšľal som o tom, že komu a hlavne, čo v podstate mám urobiť v tomto prípade. A hľa, dostal som nápad napísať list osobe, ktorá je najviac zodpovedná za projekt Farma. Snáď mi odpustíte moju trúfalosť a príjmete tento list ako moje poďakovanie za to, že aj v tejto zložitej pandemickej situácii ste sa predsa rozhodli reláciu natáčať aj pod hrozbou možných komplikácii súvisiacich s pandémiou vírusu. 

Priznám sa, že až do okamžiku podpísania zmluvy o účasti v televíznej relácii som mal veľké pochyby o správnosti môjho rozhodnutia, ale keď som uvidel vaše meno na poslednej strane dokumentu, stalo mi úplne jasno, že nič zlého mi nehrozí. 

Osobne pre mňa ste vzorom fair play a garantom slobody slova a prejavu. Pre mňa účasť v televíznej relácii Farma je obrovskou príležitosťou ukázať celému Slovensku svoju individualitu, podať svoj osobný názor a povedať otvorene, čo si myslím. 

Verím tomu, že pokiaľ ste vo vedení najsledovanejšej televízie na Slovensku, všetky hodnoty demokracie budú zachované.

Vladislav Nikolayev

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<


Foto/Zdroj: voyo.markiza.sk