Daniela Nízlová šokovala v novembri verejnosť, keď oznámila, že sa s partnerom Stanislavom Lobotkom rozišli. Jediné, čo dvojicu dnes spája, je dcéra Linda, pre ktorú chcú obidvaja len to najlepšie. 

Keďže slovenský športovec hrá profesionálne futbal v Neapole, Twiinska so spoločnou dcérou Lindou sa v minulosti za ním museli presťahovať do Talianska. Avšak, keď prileteli na Slovensko, vždy žili v jeho byte v Trenčíne. Teraz je všetko inak.

daniela nizlova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po rozchode vraj 27-ročný fešák už Linduškinu matku viac u seba nechcel a mal ju ešte pred Vianocami zo svojej nehnuteľnosti vyhodiť.

„Daniela sa aj s malou musela z bytu vysťahovať, lebo Stano nechcel, aby v byte, ktorý vlastní on, naďalej bývali. Tak musela veci riešiť inak,“ prezradil zdroj pre Čas.sk. Nízlová si tak zbalila kufre a s dievčatkom sa presťahovala k rodičom do Hronského Beňadiku, kde v súčasnosti žije aj so sestrou Veronikou a jej malou ratolesťou Neou.

Avšak mamine a ocinovi speváčky na krku dlho neostanú, majú už totiž vymyslený plán. „Ideme si aj s Danielou brať úver a chceme si nájsť spoločné bývanie,“ vysvetlila Vebi, ktorá sa na novú etapu veľmi teší.

twiins

Foto/Zdroj: cas.sk, Instagram/danielatwiins, twiinsmusic