Lívia Chvostíková sa preslávila vďaka účasti v markizáckej reality show Farma X, kam dorazila vo várke banditov. Sebavedomá blondínka krátko po príchode na statok pomotala hlavu nejednému farmárovi, no jej srdce si získal známy model Mišo Gajdošech. Po vypnutí kamier sa ale každý pobral vlastnou cestou a Lili je dnes šťastná s novým priateľom – pri pohľade na neho vám však neunikne jeden výrazný “detail”!

Lívia a Mišo sa zaradili medzi dvojice, ktoré si mimo civilizovaného sveta spolu užili krátky románik. Dnes si ale každý z niekdajších zaľúbencov žije vlastný život, pričom plavovláska našla šťastie po boku novej lásky.

mišo gajdošech

Bývalá markizáčka sa nedávno dokonca na sociálnej sieti podelila o vášnivý záber z dovolenky na Kréte, kde bozkáva tmavovlasého mladíka. ,,Užívame si spoločné chvíle. Pri ňom sa znova cítim ako malé dieťa,” Lívia vyznala city adresované vysmiatemu sympaťákovi.

livia chvostikova

Po zverejnení romantickej fotky si jeden z pozorných fanúšikov neodpustil poznámku, ktorá ale zrejme napadla viacerým. ,,Vyzerá ako mladý Rytmus,” znela okamžitá reakcia. Bývalá farmárka však priznala, že do očí bijúcu podobnosť mladého fešáka so slávnym slovenským raperom si vraj už stihlo všimnúť množstvo ľudí.

,,To mu všetci hovoria. Možno začneme pracovať na raperskej kariére,” zavtipkovala si. Treba ale uznať, že blondínkin nový objav skutočne nápadne pripomína budúceho otecka Patrika Vrbovského spred pár rokov, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Livia Chvostíková

Zdroj: Instagram/livustek | Foto: Instagram/livustek, Rytmusking