Melinda Drevenková, historicky prvá výherkyňa reality šou na našom území, sa od ukončenia súťaže Vyvolení poriadne zmenila. Prostoreká Novozámčanka prešla rapídnou premenou a po jedenástich rokoch by ste ju len sotva spoznali. Ona má však na celú vec iný názor.

V roku 2005 zahviezdila Melinda Drevenková v novom televíznom formáte, ktorý sledovali státisíce ľudí po celom Slovensku. Obľúbená účastníčka reality šou bola v tomto období mimoriadne obľúbená, avšak po skončení súťaže sa takmer okamžite vytratila z mediálneho sveta. Kozmetička z Nových Zámkov získala výhru vo výške 11 miliónov slovenských korún, čo zahŕňalo luxusný byt, auto, dovolenku a ročnú rentu vo výške 3,6 milióna. Melinda peniaze investovala do podnikania, následne sa stala moderátorkou audiotextovej súťaže a neskôr sa prezentovala fotografiami svojho tela, ktoré prešlo viacerými premenami.

Iba pred pár dňami zverejnila Melinda prvé fotografie od plastickej operácie svojho nosa, ktorú absolvovala začiatkom tohto mesiaca. Negatívne recenzie však na seba nenechali dlho čakať a kedysi krásnu slečnu ľudia označili rôznymi pejoratívami, ktoré sa však z jej profilov záhadne vytratili. Samotná Linda však evidentne všetko vidí inak a podobne, ako aj Silvia Kucherenko, tvrdí, že okrem pŕs a nosa nepodstúpila žiadne iné úpravy svojho zovňajšku. Nuž… Utvorte si názor samé. :)

linda1 linda5 linda4linda3Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)