Tak ako mnohí aj Zuzana Plačková v spoločnosti svojho manžela Reného Strausza, bývalej exfarmárky a jej snúbenca utiekli pred nervydrásajúcou situáciou na Slovensku a užili si týždne plné zábavy a relaxu na slnečných plážach. Avšak instagramová kráľovná už počas letu na oddych zabudla, keďže sa kvôli rúšku dostala do ostrého konfliktu s letuškou. 

Už od začiatku pandémie, ktorá u nás vypukla pred 9-timi mesiacmi, sa známa kráska Zuzana Plačková príkladne chráni kvalitnými rúškami – zároveň ich zaradila aj medzi vlastné predávané produkty. Úspešná podnikateľka si za svojimi výrobkami stojí a odmieta ich vymeniť za jednorazové kúsky, čo je dôvod, prečo sa počas letu z dovolenky nahnevala.

,,Hneď hádka s p**ou letuškou, že si mám dať jednorazové ich hnusné rúško. Som odmietla a mi zaj**ala, že keď si ho nedám, tak neodletíme,“ opisuje situáciu z lietadla silikónová influencerka, ktorá však prišla na spôsob, ako so zamestnankyňou aerolinky vybabrať.

,,Tak som jej povedala, že keď dostanem koronu, bude sa o mňa p**a starať a j**la som si ten ich tenký hnusný hnoj na svoje krásne bezpečné rúško,“ napísala rozhorčená Zuzana na sociálne siete. Dnes už vieme, že po príchode na Slovensko bol test hviezdy Hotelu Paradise negatívny a dáma z lietadla sa starostlivosti o brunetku nemusí obávať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova