Jeden z najznámejších obchodných reťazcov na Slovensku zverejnil oficiálne varovanie zákazníkov, ktorí si zakúpili určitý produkt na jednej z jeho predajní. Vedenie ho totiž po určitej dobe z predaja stiahlo – dôvodom má byť práve jeho zloženie!

Úspešná obchodná sieť Lidl upozorňuje všetkých Slovákov, ktorí si v dohľadnej dobe zakúpili 200 gramový strúhaný kokos značky Belbake šarže 34188, aby ho v prípade záujmu vrátili do predajne, pričom im budú vrátené peniaze bez nutnosti preukázania kúpy pokladničným dokladom.

Dôvodom, prečo spoločnosť sťahuje tento výrobok z obehu, je fakt, že je vysoká pravdepodobnosť, že obsahuje konzervačnú látku oxid siričitý bez toho, aby bol na obale deklarovaný. Varovanie sa týka najmä ľudí trpiacich neznášanlivosťou daného siričitanu – ak tento produkt doma máte, odporúčame vám, aby ste ho ani neotvárali a radšej zaniesli naspäť do obchodov, keďže môže dôjsť k nežiadúcim účinkom. V opačnom prípade si ho môžete ponechať v domácnosti, o čom sa viac dočítate na oficiálnom vyjadrení spoločnosti uvedenom nižšie!

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Lidl.sk, Pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.