Speváčka, herečka a momentálne aj porotkyňa v súťaži The Voice Miley Cyrus má dôvod na radosť. Nielenže včera oslávila svoje 24. narodeniny, navyše sa jej znova potvrdilo, že má toho najlepšieho chlapa pod slnkom. Liam Hemsworth si pre svoju snúbenicu prichystal originálne prekvapenie, ktorým dokázal, že ju pozná zo všetkých najlepšie. 

Narodeniny sú sviatkom, keď obzvlášť chceme čo najviac potešiť svojich milovaných. Je to predsa ich deň. Svoje o tom vie aj Liam Hemsworth, ktorý chcel pre Miley pripraviť niečo vskutku originálne. O tom, že sa mu to podarilo, svedčia jej natešené komentáre na sociálnych sieťach.

1

Všetko začalo krásnym vyznaním na Instagrame a fotkou, kde Miley drží v ruke záhadnú krabičku, pokrytú rôznofarebnými kamienkami a jednorožcom. ,,Najkrajšie narodeniny pre môjho obľúbeného malého anjela.” napísal Liam. Óóó, no nie je zlatý? :)

miley-liam-darcek

Neskôr sa s obsahom balíčka pochválila aj samotná speváčka, ktorá odhalila masívny zlatý prsteň s farebnými kameňmi. ,,Pozrite sa na tooo! Aká krásna dúha! Vždy vieš, ako rozžiariť moje “malé ušpinené detské prsty,” píše. Fanúšikovia poznajú “Hannu Montanu” ako veľkú obľúbenkyňu všetkých farieb, jednorožcov, dúhy, psíkov a zvieratiek celkovo.

Okrem toho jej ešte venoval krásnu kyticu a balóny, ktoré doručil priamo do postele. To však nie je koniec. Nakoľko vie, akú špeciálnu úlohu v Mileynom živote zohrávajú jej domáci miláčikovia, tortu dostali aj oni. :) Kráááááásne ♥

miley-prsten miley-kvety miley-pes-torta

Foto: Instagram