Krásna zamestnankyňa spoločnosti Virgin Atlantic ani netušila, čo spôsobí, keď svojej priateľke povie, kto sedí v prvej triede letu z Londýna do L.A. Aj keď médiá v spojitosti s touto kauzou upriamujú viac pozornosti na jej bise*uálnu orientáciu, celý problém vznikol pred dvoma týždňami a jeho dohru sledujú na celom svete.

 

Nešťastný incident

Charlotte Whittingham (25) považuje svoju prácu za job snov a nikdy by si ani nepomyslela, že nevinný príspevok na Facebooku ju prinúti skončiť vo vytúženom zamestnaní. Keď mladá žena na palube lietadla obsluhovala hviezdu, akou je Rita Ora, musela to povedať svojej frajerke Stacey. Tá na sociálnu sieť napísala status, aké má Charlotte šťastie a samotná letuška k statusu následne dodala, že Rita je krásna ako obrázok.

letuska obsluhovala Ritu Oru a vyhodili ju

Kto urobil chybu?

O dva týždne na to bola letuška kontaktovaná šéfom leteckej spoločnosti, ktorý sa dožadoval jej dobrovoľnej výpovede na základe porušenia súkromia VIP hosťov. Trvali na tom, že Charlotte neurobila Virgin Airlines dobré meno. Anglická zamestnankyňa však odmieta zodpovednosť, pretože v príspevku vôbec nespomenula meno spoločnosti ani známu tvár v lietadle neodfotila a na komplimente, ktorý napísala pod príspevok, nevidí nič zlé.

 

bisexualna letuska obsluhovala Ritu Oru

Rita Ora Virgin Atlantic

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: YouTube, Instagram, Twitter, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.