Ricky Martin, Enrique Iglesias či Maluma – najväčšie esá latinskoamerickej scény sú nášmu publiku veľmi dobre známe. Vedeli ste ale, že aj na Slovensku máme speváka, ktorý sa venuje latino music a výzorom dokonca pripomína posledného menovaného fešáka? Práve Puerto predstavil pred pár hodinami svoju letnú novinku Žiadne take – zamilujú sa do nej nielen nadšenkyne exotických rytmov!

Meno Fero Churý zrejme nikomu nič nehovorí, prezývka Puerto možno skôr, nakoľko tento 28-ročný Bratislavčan múti vody slovenskej pop music už nejaký rôčik. Ten minulý sa dokonca postaral o letný hit Seňora, a to v spolupráci s jednou z našich najúspešnejších speváčok Dominikou Mirgovou.

Ani leto 2020 však spevák a raper nenechá bez stopy. Len pred pár hodinami totiž vypustil chytľavú novinku Žiadne take, ktorá je oblečená do pre Puerta typických latino rytmov, ako stvorených na užívanie si slnkom zaliatej pohody. Talentovaný hudobník k nej natočil aj romantický vizuál, kde si okrem malej sestričky prizval svoju platonickú lásku.

,,Som velmi vďačný, že Karin Haydu prijala pozvanie na účinkovanie v mojom novom videoklipe. Okrem toho, že je nádherná, je absolútný profesionál a naše spoločné natáčanie mi prinieslo veľa nových skúseností,” slovenský Maluma nešetril slovami chvály na našu atraktívnu herečku, ktorá mu jeho vyznanie na sociálnej sieti opätovala. ,,To ja ĎAKUJEM, že som mala možnosť spolupracovať na tvojom mega klipe a som pyšná, že máme na Slovensku toľko šikovných ľudí,” napísala nadšená Karin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Teleráno, Instagram/puerto_og, karinhaydu, YouTube