Popová diva Dara Rolins absolútne popiera zákony prírody. Podľa jej záberov sa zdá, že speváčka už dávnejšie objavila recept na večnú mladosť a nielen to! Slávna blondínka sa krátko pred 50-tkou pýši čoraz štíhlejšími a vymakanejšími krivkami, aké by jej mohli i dvadsiatničky len ticho závidieť. Niet sa preto čomu diviť, keď sa jej letným domácim úborom stávajú plavky.

Dara sa zjavne rozhodla týmto letom preplávať v čo najpohodlnejšej pozícii. Po náročných pracovných dňoch si užíva letné večery vo vlastnej záhrade pri bazéne, kde ohuruje postavičkou ako zo svetových predvádzacích mól.

dara rolins dcéra lola

Česko-slovenská hudobná ikona si je veľmi dobre vedomá toho, že čo sa vyšportovaných proporcií týka, mohla by mnohé slečny takpovediac schovať do vrecka. Možno i preto považuje odvážne bikiny za každodennú súčasť života a počas vychutnávania si slnečných lúčov v tom najstriedmejšom odeve sa neváha verejne predvádzať.

,,Nie je nič lepšie, než prísť domov, naliať si chladené bublinky a prezliecť sa do domáceho úboru,” zavtipkovala si slávna Dara Rolins, ktorá pojem starnutie očividne ani nepozná. Speváčka si za svoje obnažené snímky už tradične “zlízla” desiatky tisícov lajkov a množstvo obdivných komentárov, čo sa ale v jej prípade stáva už akýmsi pravidlom.

Zábery Rolins v domácom plavkovom úbore nájdete TU

dara rolins

Zdroj|Foto: Instagram/Dararolins_vermi