Latinskoamerický krásavec Enrique Iglesias sa rozhodol, že nám do týchto chladných dní prinesie trošku tepla. Vďaka jeho najnovšiemu singlu “Subeme la radio” preskočíte pár mesiacov a zrazu sa mysľou ocitnete na pláži s drinkom v ruke.

Leto je síce ešte v nedohľadne, no vďaka Enrique Iglesiasovi ho budete mať vždy, keď si pustíte jeho novinku “Subeme la radio”, na ktorej spolupracoval aj s ďalšími tromi hudobníkmi – Descemerom Buenom, Zionom a Lennoxom. Skladba sa síce nejako extra neodlišuje od spevákových posledných hitov „Duele el corazon“, „El Perdón“ či „Bailando“, no rovnako ako tieto skladby, aj ona do vás vleje kus poriadnej latino energie. Nový Enrique skrátka vašu hlavu, polku tela či rovno vás celé nenechá len tak bez pohybu!

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.