Kamenné obchody či eshopy nám ponúkajú nekonečnú paletu plaviek od výmyslu sveta. Tento rok sa však Slovenky idú potrhať najmä za kúskami od niekoho, kto má vo svete Instagramu veľké slovo. 

Všetko, na čo siahne, má obrovský úspech! Reč je o najznámejšej influencerke Zuzane Plačkovej, ktorá v očiach mnohých nič nerobí a iba sa obklopuje luxusom. Opak je však pravdou – obľúbená brunetka neustále niečo vymýšľa, aby mohla pre svojich fanúšikov prinášať nové vychytávky. V posledných týždňoch sa jej pozornosť sústreďuje najmä na plavky a letné doplnky.

Napriek tomu, že nám obľúbené značky ponúkajú široký sortiment plaviek, Slovenky sa očividne zamilovali práve do originálnych modelov, hýriacich žiarivými farbami a letnými vzormi, od krásky, ktorú na Instagrame sleduje 668 tisíc ľudí. Aj to je dôvod, prečo musia na svoj vytúžený tovar často čakať niekoľko týždňov.

,,Máme hrozne veľa objednávok, preto niekomu niečo dôjde skôr, niekomu neskôr, no vždy všetko máme našité a hneď sa odosiela. Lenže keď spustím predaj, vždy príde 10 – 20 tisíc objednávok, čo je v podstate, jak má Zara, a to sami nechápeme, za čo vám aj ďakujem,” Zuzana prekvapila číslom, ktoré odráža naozaj neuveriteľný záujem o jej plavky, pohybujúce sa v rôznych sumách.

Čo sa týka ceny, za jednodielne plavky si zaplatíte 59 eur, za podprsenku od 35 – 45 eur a za nohavičky od 35 – 39 eur. Na slovenské pomery to síce nie je málo, no dámam, bažiacich po kúskoch navrhnutých Queen Plačkovou, to vôbec nevadí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, plzr.sk