Leto klope na dvere a vy sa možno zamýšľate nad tým, čím by ste vynovili a ozvláštnili svoj šatník. Túto letnú sezónu je v kurze niekoľko módnych vychytávok, ktoré by nemali chýbať ani vo vašom šatníku. Inšpirujte sa a doplňte si zásoby o nové kúsky.

 

Šnurovačky

Sandálky, balerínky, espadrilky, gladiátorky, žabky. Všetky tieto druhy obuvi si môžete omotať okolo svojich lýtok a budete hriešne trendy.

fff

Gladiátorky dodajú outfitu zmyselnosť a zaujímavosť. Hodia sa ako ku šatám, tak aj ku krátkym šortkám. Pokiaľ nie ste zvyknuté na vysoké podpätky, dobrou správou je, že aj šnurovačky bez opätku dokážu s vašou nohou spraviť zázraky, pôsobia veľmi seksi a rafinovane, aj keď im chýba ,,kopýtko”. :)

Žltá versus citrónová

Citrón by nemal chýbať nielen v osviežujúcom mojite, ale aj na vašich šatách, sukni či tope. Kedy, ak nie práve v lete, si môžete dovoliť aj takéto mierne infantilné záležitosti vo svojom šatníku? Žltá farba bude toto leto v kurze. Okrem toho, že vás rozžiari, naladí vám, ale aj ľuďom okolo vás, dobrú náladu.

cccc

Farebné zrkadlové slnečné okuliare

Toto leto sú veľmi obľúbené. Kto by to bol povedal, že aj taký malý doplnok dokáže urobiť s outfitom hotové zázraky a dodať mu luxus. Slnečné okuliare sú spolu so slamenými klobúkmi asi jediné módne doplnky, ktoré plnia okrem skrášľovacej aj ochrannú funkciu a navyše pôsobia ako šperk.

PicMonkey Collage

Folk štýl

Folk štýl, alebo tiež ľudový štýl, je absolútnym hitom tohto leta. Prezentujú ho krásne výšivky, čipka a strapce. Či si už vezmete šaty alebo ľahkú blúzku s krásnymi výšivkami, nič tým nepokazíte. K tomuto štýlu vhodne dokombinujte bižutériu, s ktorou rozhodne nešetrite.

bbbbbb

Slama, slama,slama

Slamené klobúky či tašky sú pre leto ako stvorené. Prírodné materiály sú vhodne zakomponované aj v espadrilkách či balerínkach.

kkk

Odhalené plecia

Topy s lodičkovým výstrihom sú určené predovšetkým pre letné dni. Odhaľujú plecia a dekolt. Práve preto, milé dámy, nezabudnite na výber vhodnej podprsenky.

tttt

Foto: Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.