K letu neodmysliteľne patria festivalové zážitky plné hudby, zábavy a osviežujúcich nápojov. Veľa z nás sa na tieto udalosti tešilo a len veľmi neľahko vstrebávalo, že sa s koncertami budeme musieť na tento rok nadobro rozlúčiť. Okrem online vystúpení sa však najnovšie našlo ďalšie riešenie, prostredníctvom ktorého si budeme môcť užívať hudbu, a to dokonca naživo!

V piatok viac než známy Leoš Mareš odmoderoval svoj prvý Autokoncert MOST. Ak by vám napadlo, že išlo len o bezohľadné miešanie nakazenej populácie s tou zdravou, nebolo tomu tak. Celý program podliehal naozaj prísnym hygienickým opatreniam, kde na mieste prebiehala pravidelná dezinfekcia a všetci usporiadatelia používali ochranné pomôcky.

Leoš Mareš na autokoncerte

Okrem toho, že počas koncertu nebol autám povolený akýkoľvek pohyb, vozidlám bez strechy a motorkám bol vstup zakázaný, pričom medzi štvorkolesovými návštevníkmi musel byť dodržaný 2,5 metrový odstup. Platba prebehla online a vstupenky boli skenované cez zaistené sklo. Prísnej dezinfekcii, samozrejme, podliehali aj pripravené toalety.

Autokoncert

Myslelo sa aj na smädných či hladných návštevníkov. Jeden z pasažierov auta dostal na vstupe pásku, s ktorou mohol počas vystúpenia odísť a nakúpiť občerstvenie v stánku, kde sa z hygienických dôvodov predával iba čisto balený tovar. Ak sa šofér náhodou na mieste rozhodol, že predsa len presedlá z nealka na alko, k dispozícii bola služba, ktorá členov jeho posádky nielenže odviezla domov, ale taktiež na dané miesto dopravila auto. Skvelý nápad, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Večer na autokoncerte

Večer na Autokoncerte

 

Zdroj: dreampro.cz | Foto: Instagram/leosmares