Leto sa nám už pomaličky blíži a vy, milé žienky, ešte stále nemáte vymyslený program? Potom okamžite zverbujte kamošky, pretože piate výročie najlepšieho hip-hopového festivalu na Slovensku je takmer za dverami! 

Tie z vás, ktoré o tejto udalosti ešte nepočuli, by mali okamžite zbystriť pozornosť. Bratislavský Hip Hop Žije sa za posledné roky svojho pôsobenia vypracoval medzi tie najlepšie letné festivaly na Slovensku a každoročne ho príde podporiť niekoľko tisíc fanúšikov. Okrem skvelej hudby v podaní domácich, ale aj exkluzívnych zahraničných interpretov, sa môžete tešiť aj na super program. Ten festival zvyčajne ponúka návštevníkom aj počas horúceho dňa v podobe basketbalového turnaja či tanečných workshopov. Pozerať sa na spotené mužské telá pod rozpáleným slnkom s dobrým drinkom v ruke nie je zlá predstava, či? :-)

Či už počúvate hip-hop alebo nie, nejedno z týchto mien vás určite zaujme. Určite totiž príde Majk Spirit & H16, Ego, Rytmus, Momo, Pil C a po prvýkrát aj české formácie Supercrooo či Azurit Kingdom. Ako je už o organizátoroch známe, mená servírujú fanúšikom postupne, ale môžete si byť isté, že latku nastavia aj tento rok vysoko.

Tak šup, šup, kupovať lístky v predpredaji môžete už teraz na stránke www.hiphopzije.sk. Kočky, poponáhľajte sa, aby ste ten váš mali za zvýhodnenú cenu. My na Zlatých Pieskoch od 30. júna do 2. júla 2017 určite nebudeme chýbať a čo vy? :-)

Foto: Facebook