Zrejme sa nenájde nikto, kto by si nepamätal kontroverzné spevácke duo Tatu. Nebolo to až tak dávno, keď sa vo svojich piesňach a na koncertoch pretŕčali v krátkych károvaných sukničkách a bielych košieľkach ako neposlušné študentky. Nanajvýš, ich klipy boli plné vášnivých lesbických bozkov.

Aj napriek kontroverznému vystupovaniu mladých speváčok z Ruska (a možno práve vďaka nemu), sa spevácke duo Tatu tešilo enormnému záujmu publika a za krátky čas si vybudovali celkom slušnú kariéru. Hity ako ,,Nas nedogoňať” alebo ,,Ja zašla z uma” si pospevovali ľudia na celom svete, bez ohľadu na to, či po rusky vedeli alebo nie. Práve už spomínaným verejným bozkávaním spôsobili, že lezbický bozk prestal byť na obrazovkách tabu. Ich kariéra bola búrlivá, no netrvala dlho a z hudobnej scény sa postupne vytratili. A čo robia dnes?

Možno neuveríte, ale ich niekdajšia lesbická orientácia je preč. Z neposlušných školáčok sú už v súčasnosti tridsiatničky, ktoré sa naplno venujú svojim ratolestiam − obe sú totiž matky. V ich albumoch na sociálnych sieťach však aj napriek tomu možno sem-tam nájsť nejakú tú odvážnu fotografiu, ale najmä aj tie, kde sú so svojimi potomkami.

O tom, či vtedajšiu lesbickú orientáciu pred médiami a fanúšikmi len predstierali alebo to skutočne mysleli vážne, môžeme dnes už len polemizovať. Vyzerá to ale tak, že skutočné šťastie našli nakoniec predsa len v náručí muža.

Lena Katina

A post shared by Lena Katina (@lenakatina) on

 

Who asked for the selfie? 😉 Кто просил сэлфи? 😉

A post shared by Lena Katina (@lenakatina) on

 

 

 

Julia Volkova

Добрый вечер,Москва!!! Посылаем вам солнечный привет💛💚💙💜❤️

A post shared by Julia Volkova | Юля Волкова (@official_juliavolkova) on

 

 

 

 

А мы на студии) скоро новая музыка🙈🙏🏼🔥

A post shared by Julia Volkova | Юля Волкова (@official_juliavolkova) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lenka R
Milovníčka módy, kozmetiky a všetkého ženského. Verí v lásku na akýkoľvek spôsob. Rada píše o všetkom, čo sama prežila.