Jedným z najväčších hitov posledných mesiacov je rozhodne se*y latino song Señorita od krásnej speváčky Camily Cabello a nemenej príťažlivého fešáčika Shawna Mendesa, ktorí si zaň dokonca prednedávnom odniesli cenu na MTV Video Music Awards v kategórii Spolupráca roka. V tejto chvíli má už ale svoju Señoritu aj Slovensko!

Do svetového megahitu Señorita je doslova zamilovaný celý svet vrátane Slovenska. Aj preto si možno skupinka mladých hudobníkov v zložení Basta Fix, Stefi a Mafia Corner, známy predovšetkým prerábkami rôznych ľudoviek, povedali, že pre tunajších fanúšikov pripravia jeho verziu v našej rodnej reči.

Hoci v mnohých prípadoch bývajú slovenské covery obľúbených skladieb od zahraničných interpretov krokom vedľa, tentoraz by sa Camila Cabello a Shawn Mendes na ambicióznu trojicu vôbec hnevať nemusela, práve naopak. Señorita v slovenčine je totiž naozaj príjemným osviežením končiaceho sa leta. Na záver sa tak naskytá otázka – je lepšia než originál? Svoj názor nám môžete napísať do komentárov na Facebooku!

Shawn Mendes, Camila Cabello – Señorita

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Basta Fix & Stefi – Señorita feat. Mafia Corner (Slovak Cover)

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/mafia.corner, camila_cabello