Konečne sme sa dočkali! Ako to už býva zvykom, leto je presne to obdobie, kedy sa obľúbení interpreti zvyknú “vyhádzať” z chytľavých songov. Horúcu novinku najnovšie predstavil aj samotný Majk Spirit, ktorý trafil priam do čierneho!

Tomu hovoríme namotávka! Majk Spirit sa konečne odrazil z kauzy menom “kto je jeho záhadná Mária” a vrátil sa na výslnie v plnej hudobnej sile. Po krátkej pauze totiž zverejnil ďalší nadupaný song, ktorý zrejme prerazí aj nestarnúcu klasiku z roku 2012 od Ega s názvom Žijeme len raz. (Áno, je to už 7 rokov!)

Majk sa svoju novinku rozhodol založiť v spolupráci s hudobným producentom Tomim Popovičom. Z tohto dua tak nemohlo vzniknúť nič iné než letná “namotávka” s názvom Stále mladí, ktorá vás už po pár sekundách dostane na tú správnu dovolenkovú vlnu.

Známy raper priznal, že spolu s režisérom Michalom Nemtudom pripravujú aj videoklip, kde zrejme nebude chýbať voda, drinky a pekné ženy. Na dané video si síce budeme musieť ešte chvíľku počkať, avšak hudobný skvost si môžete vypočuť už teraz v linku nižšie.

Letný song Majka Spirita-Stále mladí nájdete >>>TU<<<

Zdroj: Soundcloud.com | Foto: Instagram