Okrem množstva iných obľúbených programov sa po lete vrátila na obrazovky aj hudobno-zábavná šou Všetko čo mám rád. V pilotnej časti novej série privítali moderátori a hudobníci Štefan Skrúcaný s Ondrejom Kandráčom dvoch hostí – spevákov Josefa Laufera a Kristínu Pelákovú.

Speváčka Kristína sa na slovenskej hudobnej scéne pohybuje už neuveriteľných desať rokov, odkedy prespievala skladbu Vráť mi tie hviezdy od Beáty Dubasovej. Najväčšiu slávu však zožala hitom Horehronie, s ktorou sa dva roky nato prebojovala do Eurovízie, pričom sa dostala až do výberu 15-tich najlepších piesní v histórii Veľkej ceny Eurovízie. Potom to už išlo ako po masle – čo skladba, to hit a Kristína sa dnes zaraďuje k najúspešnejším speváčkam Československa.

Kristína

Úžasné spojenie dvoch hlasov

Kráska však neinklinuje len k modernému štýlu, ale i k tradičnému folklóru. Dôkazom je samotná skladba Horehronie či iné, ako napríklad Jabĺčko alebo Ta ne, v ktorých sa nachádzajú mierne prvky ľudovej hudby. Poriadnu ľudovku si 31-ročná Svidníčanka zanôtila aj vo včerajšom vydaní programu Všetko čo mám rád, kde po boku rovnako obľúbeného východniara Ondreja Kandráča ukázala svoje jedinečné zlato v hrdle.

Hviezdy z východu si spolu strihli pieseň Poľana, Poľana – z tejto skladby bude jednoznačne hit, ktorý možno prekoná aj legendárne Horehronie. Ihneď vám totiž bude do tanca a zároveň budete mať z nádherných hlasov Kristíny a Ondreja husiu kožu.

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)