Okrem množstva iných obľúbených programov sa po lete vrátila na obrazovky aj hudobno-zábavná šou Všetko čo mám rád. V pilotnej časti novej série privítali moderátori a hudobníci Štefan Skrúcaný s Ondrejom Kandráčom dvoch hostí – spevákov Josefa Laufera a Kristínu Pelákovú.

Speváčka Kristína sa na slovenskej hudobnej scéne pohybuje už neuveriteľných desať rokov, odkedy prespievala skladbu Vráť mi tie hviezdy od Beáty Dubasovej. Najväčšiu slávu však zožala hitom Horehronie, s ktorou sa dva roky nato prebojovala do Eurovízie, pričom sa dostala až do výberu 15-tich najlepších piesní v histórii Veľkej ceny Eurovízie. Potom to už išlo ako po masle – čo skladba, to hit a Kristína sa dnes zaraďuje k najúspešnejším speváčkam Československa.

Kristína

Úžasné spojenie dvoch hlasov

Kráska však neinklinuje len k modernému štýlu, ale i k tradičnému folklóru. Dôkazom je samotná skladba Horehronie či iné, ako napríklad Jabĺčko alebo Ta ne, v ktorých sa nachádzajú mierne prvky ľudovej hudby. Poriadnu ľudovku si 31-ročná Svidníčanka zanôtila aj vo včerajšom vydaní programu Všetko čo mám rád, kde po boku rovnako obľúbeného východniara Ondreja Kandráča ukázala svoje jedinečné zlato v hrdle.

Hviezdy z východu si spolu strihli pieseň Poľana, Poľana – z tejto skladby bude jednoznačne hit, ktorý možno prekoná aj legendárne Horehronie. Ihneď vám totiž bude do tanca a zároveň budete mať z nádherných hlasov Kristíny a Ondreja husiu kožu.

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram