Dokonalé foto z dokonalej dovolenky. Lepšie kulisy ako Miami Beach si najznámejšia slovenská playmate pre rozšírenie instagramového profilu ani vybrať nemohla. Chýbajú jej už iba povestné červené plavky, to ale do budúcna určite ešte doladí.

Zuzana Plačková (27) si ešte stále užíva dovolenku snov na Miami. Denne pridáva na svoj instagramový účet ďalšie a ďalšie fotky, aby zdieľala so svojimi fanúšikmi a obdivovateľmi teplo slenečnej Floridy. Neodradili ju ani dohady o možnom tehotenstve, ani tvrdenia, že zábery sú výsledkom dobrých fotomontáží. Tentokrát Zuzka vyráža dych zvodnými pózami nápadne pripomínajúcimi se*symbol – kanadskú herečku a producentku Pamelu Anderson.

„Áno, áno, budem vás spamovať fotkami, mám taký pocit. Aspoň trošku slnka vnesiem na ten svoj Instagram.“ Týmito slovami brunetka okomentovala fotku, ktorá predznačuje, akým smerom sa budú ďalšie zábery uberať.

Ferrari medzi autami

Podobnosť so známejšou a staršou kanadskou kolegyňou Pamelou Anderson  (51) z kultového seriálu Baywatch si všimli aj Zuzanini verní sledovatelia. Slovenku však označili za oveľa krajšiu, na čo Plačková vyslovila jemný nesúhlas: „Zase počkať, na to, aká je stará, je  stále veľká j…“ Jediným veľkým rozdielom medzi týmito kráskami sú Plačkovej predĺžené tmavé vlasy, ale do záchranárskeho tímu Baywatch by našu kočku určite brali všetkými desiatimi, pričom jeden z obdivovateľov to povedal za všetkých: „Ferrari medzi autami.“

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Obnaženejšiu Baywatch foto Zuzany Plačkovej si môžete pozrieť — TU —

Foto: Instagram/queen_plackova, facebook.com/photo