Je to tu! Ostro sledovaná česko-slovenská šou SuperStar sa konečne prehupla do finálových prenosov, ktoré sú ale výrazne poznačené prísnymi bezpečnostnými nariadeniami kvôli epidémii ochorenia Covid-19. Účinkujúci sa tak v reálnom živote dlhé týždne vôbec nevideli, pričom opätovné stretnutie dvoch porotcov po viac ako dvoch mesiacoch vyvoláva na tvári úsmev.

Po nekonečných poradách sa televízia Markíza a Nova napokon dohodli, že natáčanie živého vysielania sa uskutoční v pražskom štúdiu Jinonice, a to za dodržania viacerých bezpečnostných a hygienických podmienok. Súťažiaci i členovia štábu sa museli okrem iného podrobiť testom na koronavírus, našťastie s negatívnymi výsledkami.

leoš mareš koronavirus test

Známy moderátor a aktuálny porotca speváckej súťaže Leoš Mareš uverejnil na sociálnej sieti úsmevné video, zachytávajúce prvé momenty stretnutia s tehotnou kolegyňou Monikou Bagárovou po celých 74 dňoch! Dobrí kamaráti sa nielen zvítali so skvelou náladou, ale tiež nezabudli na vzájomné doťahovačky, svedčiace o tom, že si po dlhej dobe míting v zákulisí úprimne užívali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/leosmares | Foto: Instagram/leosmares, superstarcs, streamable.com