Leoš Mareš s manželkou Monikou prežívajú krušné chvíle. Známy moderátor sa úplnou náhodou dozvedel, že o jeho osobe sa prednáša na školách. A hoci by sa to na prvý pohľad mohlo zdať ako pocta, lektor o ňom vôbec nešíri pekné veci. Ba dokonca sa vydáva za jeho príbuzného!

Pred pár dňami bol počas pokojného moderovania svojej rannej šou Leoš Mareš vyvedený z miery. Jedna zo sledovateliek ho prostredníctvom správy informovala o čudesnej predáške, ktorú na škole absolvovala jej dcéra. Domov mala prísť smutná a sklamaná z toho, čo sa dozvedela o obľúbenom Čechovi, a to od muža, ktorý sa prezentoval ako jeho príbuzný.

 „Pán Pavlík deťom hovoril, že ste z narodenia dcéry nešťastný, že ste ju nechceli, ale že ju máte kvôli vašej žene, ktorú milujete. Líčil im toho pomerne dosť a stále pripomínal, že je to s vaším dovolením. Ja neviem, osobne vás nepoznám, ale toto mi prišlo dosť nepravdepodobné, že by ste taký boli alebo niečo také dovolili šíriť medzi deťmi v ZŠ,“ znie text, ktorý obdržal šokovaný Leoš. Ten si informáciu overil u riaditeľky danej školy a zistilo sa, že mamička neklamala.

Nešlo však iba o prednášku pred žiakmi jednej školy, nakoľko má ísť o akúsi šnúru. Zdrvený Leoš tak zverejnil celú konverzáciu s neznámou ženou a zároveň nahral i video, v ktorom o kauze rozpráva podrobnejšie.

,,Sme z toho dosť zaskočení, že sa niečo také môže odohrávať na oficiálnej akademickej pôde, že to organizuje údajne Hospodárska komora Juhočeského kraja. Neviem, či to je pravda, takto mi to hovorila pani riaditeľka,“ hovorí čerstvý trojnásobný otecko a taktiež vyzýva ľudí, aby mu napísali v prípade, že rovnakú prednášku absolvovalo aj ich dieťa. Následne sa dozvedel, že Marko Pavlík o ňom šíri klamstvá už dlho, za čo ho zrejme neminie trest.

Vyjadrenie Leoša Mareša ku klamlivým prednáškam

Zdroj/Foto: Instagram/leosmares