Z médií na nás dlhšie vyskakujú titulky s nápismi o testoch na koronavírus. Či už politické diskusie o ich cenách, nespokojnosť občanov s ich priebehom, nedopatrenia, ku ktorým došlo, a mnoho iných diskusií na túto tému. Všetci si na nich robíte vlastný názor, no určite k vášmu ucelenému obrazu pomôže aj snímka celého priebehu, o čo sa so svojimi fanúšikmi podelil český moderátor Leoš Mareš (44).

Leoša sa ujala mladá lekárka, ktorá mu spravila preventívne testy na Covid-19. Nadobudnutú skúsenosť moderátor zdieľal na Instagrame, kde sa nachádza veľmi veľa všímavých ľudí. Pozorným fanúšikom SuperStarovského porotcu totiž neunikla maličkosť, že pani doktorka bola síce oblečená do ochranného obleku, no na nohách mala len letné sandále.

Doktora vyšetruje Leoša Mareša na Covid-19

Čo je ale podstatné, podľa Leošovho videa je zjavné, že priebeh testovania naozaj nie je príjemný – do nosnej dutiny sa pomaly aplikuje tyčinka, ktorá ide poriadne hlboko. „Správne je to, až keď vyhrknú slzy,“ zažartovala si pani doktorka. Marešovi tak už teraz ostáa len čakať, kým mu príde e-mail – snáď s dobrými správami.

Leoš Mareš v porote SuperStar

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: Instagram/leosmares