Leoš Mareš (40), jeden z najpopulárnejších českých moderátorov, sa teda nezdá! Známa tvár českého šoubiznisu sa totiž vracia na jeden špeciálny večer ako spevák. A neuveríte, koľko pýta za koncert!

Fanúšikovia sa pravdepodobne môžu zblázniť! Kožuchový kráľ Leoš Mareš pred pár dňami zavesil na Instagram fotografiu svojho pokladu, pod ktorú napísal: „Již brzy…“ 27. apríla, v deň jeho narodenín, totiž usporadúva koncert pod názvom „Jediný koncert v živote“. Za limitovanú VIP vstupenku, ktorá zahŕňa aj účasť na jeho narodeninovej ,,afterparty“, si pýta neuveriteľných 9 990 českých korún! A to nie je všetko. V ponuke má aj jednu jedinú VIP vstupenku s KOŽUCHOM, ktorá vás vyjde nekresťansky draho, a to na 999 990 Kč. Áno, čítate správne. Bonusom k tejto vstupenke je aj jeho najslávnejší originálny biely kožuch, vyrobený v roku 2001, známy z obalu CD, videoklipov a jeho vystúpení. Je to TEN skutočný a nefalšovaný exemplár! Za obyčajné vstupné „na stojáka“ vyhodíte iba 990 Kč.

„Již brzy…“

Možno sa teraz budete čudovať, nakoľko je to priam neuveriteľné, ale koncert českého rozprávača (rapera) je už vypredaný! Tak ako, vyhodili by ste toľko peňazí za jeho koncert?

Lži jsou jako déšť (raperský pokus)

„Svalnatec“

Zdroj: Instagram, Ticketportal.cz | Foto: Instagram | Video: Youtube