Lenka Horníková zavítala do šou Farma 10, pričom sa netajila tým, že jej hlavným zámerom bolo zviditeľnenie sa. Slobodná mamička tak dočasne opustila svojho vtedy 8-mesačného synčeka, ku ktorému sa už po pár dňoch strávených na chudobnom statku vrátila.

Napriek tomu, že 20-ročná mamička z Trnavy pobudla pred televíznymi kamerami len krátku dobu, na jej sociálnej sieti pribudlo množstvo fanúšikov. Posledné kúsky slávy vyplývajúce z účinkovania v reality šou však Lenka využila naplno, a tak si založila vlastný YouTube kanál, kde pridáva rôzne videá pre ženské publikum.

Najnovšími snímkami ale vyrazila dych zrejme každému, kto ešte nemal “tú česť” s kyselinou hyaluronovou. Horníková sa totiž netají tým, že si vrchnú peru dáva čas od času mierne vylepšiť týmto nevinným zákrokom, aby bola so svojimi perami viac spokojná.

Po tom, čo známa ex-farmárka zverejnila zábery tesne po vpichnutí kyseliny, čakal jej sledovateľov poriadne zvláštny pohľad. Ústa mladej mamičky vyzerajú doslova ako kačacie, čo by však po krátkej dobe malo, našťastie, zmiznúť. Veď pozrite sa sami…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Lenka Horníková, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.