Mediálne obletovaná moderátorka Lenka Šóošová (40) si súkromie svojho najmenšieho potomka starostlivo chráni. Máloktorá fotografia, ktorú brunetka zverejní na internete, zobrazuje tváričku malého Ronalda, ktorý sa narodil v septembri tohto roku.

Fanúšikovia tak už mali možnosť vidieť Ronaldovu nožičku, pusinku, hlavičku skromne vykúkajúcu spod veľkej kapucne, či chlapčiatko z profilu alebo ledabolo si prekrývajúc tváričku malinkou roztomilou rúčkou. :)

Naposledy zverejnila opatrná Lenka fotku seba a svojho “batôžku” starostlivo uvelebeného v maminej šatke. Zvedaví nadšenci bábätkovského sveta majú tak opäť len možnosť uspokojiť sa s pohľadom na rozkošnú hlavičku porastenú jemnučkými vláskami. Uhádnuť, či sa chlapček podobá viac na mamu alebo na otca, je však stále nemožné.

Nepochybujeme, že Ronald je krásne bábätko a rodičia Raimanovci sa majú čím pochváliť. Netrpezlivo však čakáme na ďašie fotky, na ktorých už malinkého Rona spoznáme v celej svojej kráse a veľkosti. Dovtedy nám ostáva potešiť sa pohľadom na jeho staršieho bračeka Riška (5), ktorý je rovnako veľký fešák, ako jeho tato a svojim rodičom robí istotne radosť. Tiež ste netrpezlivé spolu s nami? :)

#šatkovanie #dobravec #somsatokonecne #naucila @yakoyako_babywraps #R #moj #mojuzlicek

Príspevok, ktorý zdieľa Lenka Šóošova (@lenkasoosova),

 

 

 

 

#R #nevadizesomprespal #bigmoon #superspln #opat #oosemnastrokov ✌🏼️#uzbudemdospelak

Príspevok, ktorý zdieľa Lenka Šóošova (@lenkasoosova),

 

Zdroj: Instagram