Sympatická moderátorka Lenka Šoóšová (40), ktorá sa len nedávno stala dvojnásobnou mamou, šliape po necelých troch mesiacoch od pôrodu v práci na plný plyn. Brunetka, ktorá na svoj vek rozhodne nevyzerá, sa po druhom tehotenstve veľmi zmenila. No musíme uznať, že jednoznačne k lepšiemu!
Na fotografiách zverejnených na Instagrame pôsobí bývalá vizážistka síce plnšie, no ,,kilečká naviac” ju robia príťažlivejšou a zdravšou. Lenkine prepadnuté líca sú dnes už minulosťou a podľa nášho názoru moderátorka nevyzerala nikdy lepšie ako teraz. Pôvabnej, šťastnej a spokojnej mamine materstvo jednoznačne prospelo.

Spoločná fotografia, na ktorej známa moderátorka pózuje s Adelou Banášovou, Darou Rolins a maskérkou Soňou Kubeníkovou dokazuje, že nielen čerstvá mamina, ale aj jej dve “súputníčky” prežívajú šťastné obdobie. Darmo, materstvo, nový ľúbostný vzťah, zdravé a krásne potomstvo sa odzrkadľujú nielen v našich dušiach, ale aj na našich usmiatych tvárach.

#vcera #maskerna #kampozeras #svetlabuducnost …chart show… @dararolins_vermi @sonakubenikova #nasa #adel

A post shared by Lenka Šóošova (@lenkasoosova) on

Lenkine prepadnuté líca sú už minulosťou

soosova-porovnanie

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.