Lela Ceterová si do sveta šoubiznisu začala šliapať chodník ako playmate. Po tom, čo sa dala dokopy s MMA zápasníkom Karlosom Vémolom, sa zviditeľnila ešte viac. Dnes je z nej úspešná influencerka a už aj moderátorka!

Rok po druhom pôrode čaká na Lelu Ceterovú ďalšia životná výzva. Známa kráska bude mať vlastnú šou vysielanú českou televíznou stanicou Barrandov.

Štart zbrusu novej relácie bol naplánovaný na koniec novembra. Situáciu ale skomplikoval zdravotný stav synčeka Rockyho, ktorý práve včera (1. decembra) oslávil prvé narodeniny. Chlapček totiž pred pár dňami skončil v nemocnici pre záchvat laryngitídy. V súčasnosti je už drobček, našťastie v poriadku, a tak Lela môže pokračovať vo svojich rozpracovaných aktivitách.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Prvú časť projektu slovenskej manželky Karlosa Vémolu s názvom Lela show a popisom Humorná Talkshow Influecerky s Influencery si diváci môžu pozrieť 3. decembra o 21.05. Dvojnásobná mamička sľubuje, že bude každý týždeň spovedať zajímavých a vážených hostí, pričom ukázala aj logo programu. To až nápadne pripomína populárnu luxusnú značku Saint Laurent.

Zdroj/Foto: Instagram/lela_ceterova_official, lela_show_offi