36-ročná herečka Laura Prepon žne momentálne úspechy v seriáli ,,Orange Is the New Black!”, ale do srdcia fanúšikov sa zapísala hlavne ako Donna zo seriálu “Tie roky sedemdesiate”. Od poslednej klapky obľúbeného sitcomu ubehlo už desať rokov a Laura prešla výraznou premenou. Sympatická ryšavka je dnes ešte krajšia a po novom už aj zasnúbená!

Laura Prepon sa od ukončenia populárneho seriálu ,,Tie roky sedemdesiate” poriadne zmenila a svoju charakteristickú ryšavú farbu vlasov vymenila za havraniu čiernu. Musíme povedať, že mladej herečke to dnes skutočne svedčí, za čím však pravdepodobne stojí aj veľká láska. Na premiéru svojho nového filmu ,,Dievča vo vlaku” prišla ruka v ruke s hereckým kolegom Benom Fosterom, s ktorým sa stihla počas utajovaného vzťahu už aj zasnúbiť. Dvojica, ktorá sa pozná dlhé roky, tvorí partnerský pár od leta 2016.

 

OMGGG 😱💍 Congrats bae ❤❤ (My heart is a little hurt & broken but I'm happy for themmm hahaha 😋) [email protected]|| ・ ・ ・ ・ #lauraprepon #benfoster #engaged #engagement #engagementring #oitnb #orangeisthenewblack #alexvause #teamorange #oitnbfans #love #instagood #girls #equality #girlswholovegirls #lgbt #gay #lesbian #onelove #loveislove #photooftheday #wcw #follow #instafollow #like #tagforlikes #like4like

A post shared by Orange Is The New Black 🍊❤ (@oitnb_nl) on

 

 

 

Always love seeing my #that70sshow family! @aplusk #museumofmovingimages @netflix 😘💁🏻💓

A post shared by Laura Prepon (@lauraprepon) on

 

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)