Čo sa stane, keď sa spojí aktuálne najväčší slovenský kráľ tanečných parketov a spevák s latino koreňmi? Energická bomba, ktorá nemôže nechať nikoho len tak sedieť – nech sa páči, zoznámte sa s letnou novinkou MUCHACHA od Maireeho a Eusebia!

Fanúšikom tanečnej hudby je DJ Mairee veľmi dobre známy. Talentovaný producent sa zviditeľnil najmä vďaka svojmu hitom Papapa, ktorý sa dostal aj za hranice našej krajiny a dnes sa na YouTube teší z viac ako 14 miliónov zhliadnutí. A práve Miroslav Svatý, ako znie Maireeho reálne meno, sa najnovšie už po druhýkrát spojil s najznámejším “slovenským Kubáncom” Eusebiom, aby nám v týchto dňoch mohli predstaviť poriadnu letnú pecku MUCHACHA.

,,Obľúbil som si Eusebia pre jeho energickosť a hravosť, ktorú vie priniesť do skladby a strhnúť vás. Preto som nesmierne rád, že sa objaví aj na mojom novom albume, ktorý bude multižánrový a tam on nesmie chýbať,” uviedol vždy vysmiaty sympaťák, naznačujúc, že jeho pripravované jesenné CD PREPOJENÍ bude zmeskou rôznych hudobných štýlov.

,,Teším sa, že si budú môcť s nami zatancovať aj naši fanúšikovia. Počas obdobia, kedy sme nemohli slobodne tancovať na ulici, som si nesmierne užíval natáčanie s profesionálnym tímom od Maireeho. Lebo ja keď spievam, cítim hudbu a musím tancovať. Tak verím, že si s nami aspoň takto cez videoklip ľudia zatancujú” slová svojho kolegu doplnil nadšený Eusebio, pričom o spomínaný vizuál sa postaral úspešný slovenský YouTuber, vloger a v neposlednom rade režisér Daniel Štrauch alias GOGO.

,,Keďže klip vznikal najprv v ateliéri aj kvôli svetelným efektom, som rád, že sme mali možnosť dotočiť k tomu aj vizuály z vonkajšieho prostredia, lebo ešte prebiehali opatrenia proti Covid19. Vybral som si preto svoju obľúbenú ulicu Laurinskú, kde to najviac žije a zelenie pri otvorených terasách a obaja rozohrali pri skladbe svoje spontánne reakcie, z ktorých cítiť slobodu aj pri okoloidúcich,” GOGO vysvetlil pohľad na vlastné majstrovské dielo, ktoré stihlo za jediný deň získať na YouTube viac ako 30 tisíc pozretí!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TS | Foto: TS, Instagram/eusebio_official