Mariah Carey patrí medzi skvelé speváčky a hoci jej už ťahá na päťdesiat, hlasovo má ešte stále čo ponúknuť. Smutné však je, že speváčka si svoj vek zrejme vôbec neuvedomuje a nevie odlíšiť dobrý vkus od lacného ponižovania sa. 

Hovorí o tom aj jej nový videoklip s raperom YG. Pieseň “I don´t” sama o sebe nie je zlá, ale za videoklip by sme jej pokojne udelili cenu na štýl Zlatej maliny. Počas štyroch nekonečných minút vystrieda speváčka hneď niekoľko kostýmov, pričom najprv sa navlečie do svadobných šiat, ktoré následne vymení za “se*y” trblietavé body a čierny latex. Okrem oblečenia, pri ktorom máte pocit, že jej čochvíľa vyskočí poprsie, sa milá Mariah obchytkáva ako striptérka na javisku.

To však ešte stále nie je všetko! Aj to oblečenie by sa dalo prežiť, ale v jej veku by sa už mala vedieť správať ako dáma a vystretý prostredník prenechať mladým rebelom. Nakoniec máme možnosť vidieť ju ešte v červených šatách, z ktorých jej vylieza snáď všetko, čo vyliezať môže. Bez podprsenky a nohavičiek s maximálne možným počtom “dier”. A nakoniec tie najvkusnejšie šaty (svadobné) ešte aj spáli. Mariah, niekedy je menej viac.

Foto: Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.