Začiatkom týždňa rozprávka Zuzany Strausz Plačkovej a Reného Strausza nabrala šokujúci zvrat, keď manželov zadržala polícia. Dvojica si však už od štvrtka užíva teplo domova, vďaka čomu môže po prepustení oslavovať ďalší dôležitý životný miľník.

Populárni influenceri sú ešte stále obvinení z drogovej trestnej činnosti a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny. O ich ďalšom osude bude 7. októbra rozhodovať Najvyšší súd SR. Zuzana, René a ich blízki spolu s množstvom fanúšikov veria, že všetko dobre dopadne a ich život sa opäť vráti do starých koľají.

Počas krušných chvíľ sa silné puto medzi manželmi ešte viac utužilo. ,,Milujem ťa ešte viac jak kedykoľvek doteraz,” napísala brunetka na Instagram tesne po svojom prepustení – vrúcne slová venovala, samozrejme, Renému. Aj ten sa už stihol od štvrtku uchýliť k nejednému romantickému vyznaniu, pričom práve dnes, a teda 3. októbra, prežívajú obaja spoločné šťastie určite najintenzívnejšie.

,,Dneska máme 6te výročie našej svadby, láska, veľmi ťa milujem, láska je to najlepšie, čo môže byť, keď myslite vážne od srdca,“ zanechal počas nedele Rendy na svojom profile, kde zverejnil i snímku zo svadby so Zuzanou. Okrem toho fanúšikom ponúkol spomienkové zábery z ich života vrátane sobáša. Podobne ladené video publikovala aj jeho polovička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, rene.rendy