Pri čítaní tohto článku vám bude pekne horúco. Spoznajte zamilovanú dvojicu, ktorá by sa dala opísať i ako láska z fitka. Zaručene dodajú chuť cvičiť aj vám.

Patris a Stanley sú šťastný párik zo Žiliny, ktorý spája fitness a všetko, čo s ním súvisí. Oni však tento spoločný záujem posunuli na vyšší level, čím utužili svoj vzťah a inšpirovali tisíce ľudí. Sú pravým príkladom, že do posilňovne sa dá chodiť aj s partnerom a je to dokonca obrovská výhoda.

1

Táto prekrásna dvojica sa spoznala cez ich spoločnú kamarátku. Stanley bol už v tom čase tréner a Patris potrebovala sparing partnera, ktorý by jej dodával motiváciu a psychickú podporu. Netrvalo dlho a párik sa do seba zahľadel natoľko, že Paris neváhala a presťahovala sa za svojím vyvoleným do Žiliny. Tam začali budovať svoje obrovské hobby, ktorým je cvičenie. Podľa ich slov je to vo dvojici obrovská zábava a niekedy bez oddychu trénujú i 7dní za sebou.

3

Okrem dlhých hodín v posilňovni trávia kopec času taktiež v kuchyni. Správna strava tvorí až 70 % úspechu pre vaše nové telo. Mladý pár nedá dopustiť na vajcia a kuracie mäso, preto im tieto dve potraviny zaberajú v chladničke najviac miesta.

Naopak zo svojho jedálnička úplne vylúčili sladené nápoje, rafinovaný cukor či pšeničnú múku. Ak podľa nich dokážete odolať menovaným potravinám, pocítite na sebe blahodárnu zmenu už o mesiac.

Tak či onak, zamilovaná dvojica je obrovskou motiváciou pre páry po celom Slovensku. Pamätajte, že pri cvičení vo dvojici nezdokonaľujete len svoju postavu, ale taktiež váš vzťah a lásku.

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

Pizza time <3 #wltmerch #extremeparkzilina

A post shared by Patris z We Lift Together (@patrisjarabicova) on

 

 

 

 

View this post on Instagram

#welifttogether #wltmerch #extremeparkzilina

A post shared by Patris z We Lift Together (@patrisjarabicova) on

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook, Instagram