Latinskoamerický spevák Maluma sa v našich končinách teší obrovskej priazni, za čo môže nielen jeho chytľavá hudba, ale aj veľký šarm. Oba atribúty, samozrejme, zahŕň i fešákovo najnovšie “dieťa” Hawái, ku ktorému natočil dramatický videoklip.

Presne pred mesiacom sme vám predstavili spoluprácu FEEL THE BEAT z dielne hudobnej legendy Black Eyed Peas, v ktorej už na poste speváčky Fergie stojí čokoládová kráska J REY SOUL, a speváka Malumu. Latino hviezda sa však opäť hlási o slovo – tentokrát so svojou sólovou tvorbou.

26-ročný Kolumbijčan v týchto dňoch pripravuje nový album. To, či ho ale stihne vydať ešte tento rok, nevie zrejme ani on sám, nakoľko mu cesty skrížila pandémia spôsobená ochorením Covid-19. Jedno je však isté – prvý singel je na svete a má už aj svoju vizuálnu podobu.

Tentokrát Maluma v skladbe Hawái síce mierne spomalil, no latino rytmom ostal, samozrejme, verný. Okrem samotnej pesničky vás ale rozhodne dostane aj videoklip, v ktorom zohráva úlohu nešťastná láska. Krásavec s odfarbenou hlavou tak v úlohe ohrdnutého milenca prekazí sobáš žene svojho srdca, pričom sa nevyhne ani bitke.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/maluma