Nitky osudu sú niekedy prepletené spôsobom, aký by nedokázali popísať ani vychytení filmoví scenáristi. O nečakanom vzplanutí citov vie svoje aj bývalá účastníčka markizáckej vidieckej súťaže Farma 11, ktorá sa takmer zamilovala do kolegu zo šou. 

Minuloročná Farma bola výnimočne bohatá na milenecké vzťahy a intímnosti medzi súťažiacimi. Nechýbalo veľa a mohli sme na statku sledovať ešte o jeden románik naviac, avšak vesmír napokon zamiešal karty úplne inak.

Bývalá farmárka Martina Kovalčíková sa síce spočiatku javila ako výrazná obyvateľka dedinského sídla, no po dvoch týždňoch musela svoju farmársku púť kvôli zdravotným ťažkostiam nedobrovoľne opustiť. Niekoľko mesiacov po skončení šou je však nadmieru spokojná, po jej boku sa dokonca nachádza muž, ktorému účasť v hre o astronomickú finančnú výhru ušla len o vlások.

Martin Adamčík bol jedným z prihlásených adeptov na post banditu, dokonca sa prebojoval do užšieho výberu. Jeho meno ale napokon v zozname vyvolených nefigurovalo, a tak svoju lásku v tej dobe ešte spoznať nestihol. Amorov šíp si na obidvoch mladých ľudí posvietil až po vypnutí kamier, no ani jeden zo zaľúbencov to neľutuje.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Asi to osud takto chcel. Nestretli sme sa s Maťom na Farme, tak sme sa stretli mimo nej. Som vďačná za neho, vďačná za každú chvíľu, ktorú spolu trávime! Už viem, prečo sa niektoré veci udiali tak, ako sa udiali a konečne som to pochopila,“ sebavedomá tmavovláska s pokorou prijala netradičný priebeh zrodu veľkej zamilovanosti.

Zdroj|Foto: Instagram/martina_kovalcikova