Vzťahy sú vo všeobecnosti komplikované, no vo svete médií sú ešte zložitejšie, ako tie bežné. Bulvár, popularita a škandály nie sú medzi celebritami ničím výnimočným. Aj keď si lásku sľúbite v dobrom aj v zlom, všetko odohráva na očiach verejnosti. Chris Martin a Gwyneth Paltrow o tom vedia svoje.

Čo bolo spočiatku veľkou láskou, skončilo rozvodom, po ktorom vzťah týchto hviezd vyzeral ako z filmu ,,Vojna Roseovcov”. Obaja boli spájaní s ďalšími partnermi a dlhší čas si nevedeli prísť ani na meno. Život je však nepredvídateľný a bývalí manželia k sebe opäť našli cestu. Spoločné dovolenky, čas trávený s ich dvomi deťmi a najnovšie aj hudobný projekt! Herečka naspievala skupine svojho ex vokály do ich najnovšieho singla ,,Everglow”. Skladba sa nachádza na novom albume skupiny Coldplay s názvom ,,A Head Full of Dreams”, kde okrem Martinovej bývalej manželky hosťovala aj Beyoncé.

mnbbbb

Pieseň je veľmi nežná, odkazuje na to, čím všetkým si dvojica prešla a čo pre seba navzájom znamená. V texte sa okrem iného spievajú aj výstižné slová: „ Ak niekoho milujete, mali by ste mu to povedať. Svetlo, ktoré si mi nechala, bude navždy žiariť.“

Zdroj: Pinterest, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Silvia
Miluje kávu, knihy, umenie, módu a písanie. Je presvedčená, že inšpirácia je všade okolo a aby bol človek šťastný, musí sa vedieť nadchnúť pre to, čo má rád a čo ho obklopuje.