Tiež patríte medzi tie ženy, ktoré nedajú dopustiť na výrobky najvyššej kvality? Spoločnosť Apple v týchto dňoch predstavila svoj najnovší produkt a smartfóny posunula opäť o niečo vyššie. Nový iPhone 7 a iPhone 7 Plus sa síce vizuálne od predchádzajúcej šestky príliš nelíši, no rozdiel spoznáte okamžite!

Kvalita či životný štýl? Mnohí užívatelia, ktorí produkty od spoločnosti Apple jedenkrát vyskúšali, sa ku konkurencií už nikdy nevrátili. Spoločnosť Steva Jobsa tentokrát vyvinula nový výrobný proces, vďaka ktorému je novinka povrchovo lesklejšia, estetickejšia a pozor! IPhone 7 je vodeodolný!

1-1

Možno používate telefón len na to, aby ste mohli telefonovať a maximálne posielať správy, no povedzme si pravdu. Nefotíte? Nepotrebujete väčšiu pamäť, akú vám ponúka váš starý telefón? Nevyužívate sociálne siete, nestávajú sa vám ,,nehody” a nemáte niekedy chuť na to, aby ste mali vo všetkom dokonalý poriadok? Ak ste odpovedali áno, iPhone je pre vás tá správna voľba. Na rozdiel od predchádzajúcich modelov, sedmička sa pýši 12 megapixelovým fotoaparátom a v prípade, že si budete chcieť urobiť selfie, predný foťák už nemá 5, ale 7 megapixelov. Navyše, v prípade, že sa budete chcieť odfotiť v noci, váš nový priateľ je vybavený silnejším LED bleskom a ,,plusko” dokonca dvoma objektívmi, z ktorých je jeden širokouhlý a druhý na priblíženie.

2-1

Progresom prešli aj rozmery nového modelu iPhone 7, kde menší má 4,7 palca (12 cm) a iPhone 7 plus sa vyrába s uhlopriečkou 5,5 palca (14 cm). Spoločnosť však okrem iného sľubuje aj rýchlejší výkon smartfonu, procesor A10 je oproti predchádzajúcej verzii A9 z iPhonu 6 rýchlejší o 40 %!

Kým dodnes ste si mohli zakúpiť telefón iba v šedej, zlatej, striebornej a zlatoružovej, tentokrát budete mať o dve možnosti naviac, nakoľko spoločnosť pridala dve odtiene čiernej. Okrem toho sa už nemusíte obávať, že vám iPhone spadne do vody alebo vám ho tam hodí neposlušné dieťa. Telefón, ktorý sa predáva s najmenšou pamäťou 32GB je vodotesný!

A koľko bude tento produkt stáť?

Ak ste sa zamilovali do nového iPhonu 7 tak ako my, vedzte, že predobjednávky na smarfón začínajú už 9. septembra a prví majitelia si ich prevezmú 16. septembra. Na Slovensko sa dostanú nové verzie iPhonov o týždeň neskor. A aká je ich cena?

IPhone 7

32 GB: 759 eur
128 GB: 869 eur
256 GB: 979 eur

IPhone 7 Plus

32 GB: 899 eur
128 GB: 1009 eur
256 GB: 1119 eur

4

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)