Uznávaní herci Michael Douglas (72) a Catherine Zeta-Jones (47) sa napriek Michaelovmu vyššiemu veku stále bezhranične milujú a skutočne im to spolu veľmi pristane. Čo však možno neviete, obe hviezdy sa narodili v jeden deň a včera spoločne oslávili narodeniny. Romantické narodeninové vyznanie zverejnili aj na sociálnych sieťach.

Napriek tomu, že si Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones už prešli mnohými krízami, stále tvoria jeden z najstabilnejších hollywoodskych párov. Michaelovi v roku 2010 diagnostikovali rakovinu, s ktorou sa však úspešne popasoval a Catherine zase trpela psychickými problémami. V roku 2013 boli chvíľu od seba, no našťastie k sebe opäť našli cestu možno aj kvôli dvom spoločným deťom – syn Dylan (15) a dcéra Carys (13). Z mladej slečny dokonca vyrastá skutočná krásavica a nie je vylúčené, že o chvíľu zatieni aj svoju matku.

Celebritná dvojica uzavrela zväzok v roku 2000 po dvojročnom vzťahu. Žijú spolu krásnych 18 rokov a aj dnes pôsobia ako čerstvo zamilovaní novomanželia. Jedným z dôkazov je aj Catherine vyznanie, ktoré zverejnila na svojom Instagrame. Obaja herci sa totiž narodili 25. septembra a včera tak oslávili spoločné narodeniny.

Takéto bolo ich narodeninové vyznanie

A birthday kiss for my hubby. Happy Birthday to you and me. 😘

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) on

 

Lunch in Saint Tropez. Happy all around!

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) on

 

 

 

Krásna dcéra Carys

 

lolz

A post shared by carys zeta (@carys.douglas) on

 

 

those pesky kids

A post shared by carys zeta (@carys.douglas) on

Foto: Instagram