Určite ste sa už stretli s klišé frázou, že láska kvitne v každom veku, prípadne že vek nehrá v láske žiadnu rolu. Každý má na to svoj vlastný názor, no povedzme si na rovinu, je to pravda. Stačí, keď sa pozriete na svojich starých rodičov, ktorí sú spolu už xy rokov a stále sa na seba pozerajú s láskou v očiach.

Či sa sklamete v láske v tridsiatke alebo v šesťdesiatke, neznamená to, že už nemáte právo na šťastie a lásku svojho života. Nemôžete sa uzavrieť do seba a až do smrti žiť sama. Neurobila to ani Millie Taylor-Morrison, ktorá sa vydávala v úctyhodnom veku 86 rokov! “Toto je moje prekrásna stará mama Millie, ktorá sa minulý víkend vydávala vo veku 86 rokov. Narodeniny oslávila len minulý týždeň a jej manžel bude mať 86 v decembri. Moja starká žila so starým otcom 41 rokov, až kým neumrel. Lásku znovu našla po 25. rokoch a celá rodina sa s ňou teší. Toto je jasný dôkaz, že vek je len číslo a každý môže znovu nájsť lásku,” napísala vnučka Millie na sociálnej sieti.

1

2

3

4

Zdroj/Foto: Facebook/Love What Matters, Millie Taylor-Morrison

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.